|Strona główna|O firmie|Zadaj pytanie|Kontakt|Poradnik turysty|Dokumenty|Oferty pracy
Biuro podróży Auroland na rynku od 1993 roku
Tel./fax (32) 281 72 01
(32) 281 73 74
wew. 103
kom. 608 755 136
e-mail: biuro@auroland.eu Gadu-Gadu10824978
Kraj / Region
Cena od / do
Wylot z / wyjazd z
Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyszukaj hotelu
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Wyżywienie
Kategoria hotelu
Długość pobytu
Ocena
Udogodnienia
Organizator
O firmie
Biuro Podróży  Auroland.eu.

Prowadzimy działalność na rynku usług turystycznych od 1993 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno propozycje wczasów krajowych jak i zagranicznych we wszystkich zakątkach świata. Współpracujemy w tym zakresie z czołowymi organizatorami wyjazdów turystycznych takimi jak: Triada, Exim Tours,  Opal Travel, Alfa Star, Almatur i innymi.

Dla sprawdzenia bazy  hotelowej i infrastruktury, uczestniczymy w wyjazdach rekonesansowych dzięki czemu posiadamy pełną wiedzę w zakresie standardu oferowanych usług. Dobierając oferty dla naszych Klientów opieramy się na rozpoznaniu ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Organizujemy także wypoczynek dla dzieci i młodzieży w formie zielonych szkół, kolonii letnich i obozów młodzieżowych. W naszym biurze można też wykupić polisy ubezpieczeniowe w zakresie wyjazdów turystycznych oraz bilety lotnicze i przejazdy autokarowe po Europie.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiadamy niezbędne certyfikaty na prowadzenie działalności turystycznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
 
 
 
touroperatorzy
touroperatorzy
Opublikowane na stronach internetowych auroland.eu materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wykonanie KSI Media
Biuro podróży Bytom, biuro podróży Auroland Bytom organizuje wczasy : krajowe, zagraniczne, rodzinne, z aktywnym programem, na campingach, last minute i first minute, all inclusive, lato, zima, wyjazdy na narty, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Wypoczynek - w Bułgarii, w Chorwacji, na Cyprze, w Czarnogórze, w Egipcie, we Francji, w Grecji, w Hiszpanii, na Malcie, w Polsce, w Portugalii, w Turcji, w Tunezji, na Dominikanie, w Syrii, na Majorce, na Ibizie, we Włoszech, na Wyspach Zielonego Przylądka i innych wyspach, w Austrii, w Czechach, w Polsce, na Słowacji, w Szwajcarii. Wycieczki egzotyczne - w Brazylii, w Chinach, na Fuerteventura, na Filipinach, w Meksyku, na Sri Lance, w Tajlandii, w Maroko, w Jordanii, w Kenii. Oferujemy również wycieczki objazdowe: Portugalia, Włochy, Hiszpania, Izrael, Jordania i Syria, Japonia, Egipt, Turcja. Wycieczki weekendowe - Austria, Włochy, Czechy, Węgry. Bilety Bytom, ubezpieczenia Bytom, agencja turystyczna Bytom, biuro podróży w Bytomiu